מי אני

היי, שמי סמדר טל ואני אוהבת חיות או ליתר דיוק בעלי חיים מקסימים!
אני פתחתי את הבלוג הזה כדי לשתף אתכם בטיפים שצברתי עם השנים לגידול בעלי חיים בצורה בריאה שגם תקל עליכם בגידול בעלי החיים וגם תאפשר לכם ולהם להינות זה מזה.

סמדר טל

בגיל 4 קיבלתי את הכלב הראשון שלי הייתי מאוהבת בו וקראת לו “שלג” מכיוון שהוא היה כולו לבן, אהבתי אותו מאוד ונהנתי לטפל בו אבל אהבה הזו וההנאה התחלפה מהר מאוד לבעיות שצצו כל יום.

שלג היה גור מקסים ולכן ככל שהתחיל לגדול אהב לשחק יותר ויותר רק עם הדברים הלא נכונים כמו למשל הגרביים שלי שאותן הוא מאוד אהב לנשוך וכשניסיתי להוציא לו אותן מהפה הוא היה מתנגד ומושך בחזרה. כמובן שההורים שלי ראו את זה ובכלל לא אהבו את המצב, תוסיפו לזה את הפיפי והקקי שהוא היה עושה בבית ותקבלו הורים לא מרוצים שבאו בצדק אלי ואל האחים שלי בטענות.

מהר מאוד ההורים שלי קיבלו החלטה שהמקום של שלג הוא לא אצלנו בבית וזה העציב אותי מאוד.

מאז גידלתי כמה כלבים, דגים ושפן ואני רוצה לחלוק את הניסיון שצברתי איתכם באהבה כדי שגם אתם תוכלו לגדל את חיות המחמד שלכם בנחת – שזו למעשה הסיבה שפתחתי את הבלוג הזה.

הבלוג מיועד הן לילדים הרוצים לגדל את חיית המחמד הראשונה שלהם והן למבוגרים שרוצים ללמוד להתייעץ בכל הנוגע לחיית המחמד כדי לתת לה מקום נוח בבית מבלי להתפשר על איכות החיים ואף לשפר אותה!

 

לכל שאלה אל תהססי לפנות אלי כאן: smadartal545@yahoo.com

כמו כן אתם מוזמנים להגיב, לשאול שאלות וגם לשתף מנסיונכם האישי.

תוכלו ליצור איתי קשר גם מעמוד צור קשר כאן

כאן איתכם ובישבילכם♥

סמדר,